logo

Biz Kimiz?

Logisoft Yazılım A.Ş.

Başta enerji ve bina otomasyon sektörü olmak üzere, ihtiyaçlara teknolojik çözümler üreten, ilgi alanlarında danışmanlık düzeyinde bilgi sahibi, genç, dinamik ekip üyelerinin bir araya gelmesiyle oluşan, sektörde hızla gelişen bir yazılım firmasıdır.

Uyguladığı ve geliştirmekte olduğu projelerde düşük maliyet, gelişmiş iş zekası ve teknolojiyi bir arada sunarak, rekabetçi küresel ekonomide, müşterilerinin avantajını arttırmaktadır.

Tarihçe

 • Grocto v2 ile web scada editörü duyurmuş ve bir ilke daha imza atmıştır.

 • Türkiye 'nin ilk ve tek tamamen web tabanlı "Grocto Enerji ve Mahal İzleme" yazılımı geliştirilmiş ve hizmetine sunulmuştur.

 • Logisoft Yazılım A.Ş. resmi olarak kurulmuş ve ticari hayatına başlamıştır.

 • Bir fikir olarak Grocto 'nun tohumları atılmıştır.

Yönetici Kadromuz

Erhan ER

Genel Müdür / Kurucu Ortak

Okan KAYA

Kurucu Ortak

Avantajlar

 • Konularında uzman personel kadrosu

  Öğrenimini ilgili mühendislik bölümlerinde tamamlamış ve yurtiçi / yurtdışı sayısız projede deneyim kazanmış personel kadromuz her zaman hizmetinizde...

 • Teknoloji

  En son teknolojiye hızlı adaptasyon ve geliştirme imkanı...

 • Düşük Maliyet

  En düşük maliyetle en yüksek hizmet kalitesi ve verimlilik...

Referanslar

Türkiye 'nin farklı şehirlerinde bulunan mağazaların genel, klima, aydınlatma alanlarındaki enerji sarfiyatlarının detaylı olarak tek bir noktadan izlenmesi ve raporlanması sağlanmıştır.

Apitera üretim tesisindeki üretim prosesi takibi, depolama tankları sıcaklık takibi, üretim alanı sıcaklık takibi, HVAC takibi ve alarm sistemi kullanıma alınmıştır.

Kartal bölgesindeki bulunan şirket binalarında departmanlar arası enerji kullanım miktarlarının izlenmesi ve raporlanması sağlanmıştır.

İstanbul bölgesindeki bulunan şirket binasında departmanlar/katlar arası enerji kullanım miktarlarının izlenmesi ve raporlanması sağlanmıştır.

Kazakistan Duşanbe hava alanı enerji izleme, klima ve iklimlendirme sistemlerinin takibi ve arıza/alarm sistemi kullanıma alınmıştır.